Rodinná firma EL-KA nábytek, s.r.o. pro Vás vyrábí nábytek prvotřídní kvality již od roku 1997, tehdy ještě pod hlavičkou fyzické osoby Krzysztof Kurnik, jejíž působnost v roce 2007 převzala.

Za tuto dobu jsme získali spoustu zkušeností a jsme schopni uspokojit Vaše nejnáročnější představy a vyřešit i velmi složitá dispoziční řešení, ať již jde o Vaši kancelář, byt, dům či komerční objekt. Se zákazníky komunikujeme po celou dobu realizace zakázky a vycházíme vstříc jejich přáním a požadavkům. Cílíme na Vaši maximální spokojenost.

Máme zkušenosti s moderními materiály v oblasti dřevovýroby, od laminátových desek DTDL, po konglomerované materiály a vysokotlaké lamináty(polyrey). Pro naši výrobu používáme pouze kvalitní a prověřené materiály, včetně příslušenství. Disponujeme také vlastní lakovnou, díky které jsme schopni vyhovět požadavkům na téměř jakoukoliv povrchovou úpravu(moření, lakování, patinování, stříkání vysokým leskem...).

Nabízíme Vám veškeré poradenství ohledně architektonického řešení, přes výběr vhodných materiálů a povrchové úpravy, po finální dokončení projektu. Vyrábíme vše, od schodišť, zábradlí, obkladů, přes vestavěné skříně, obývací pokoje, postele, až po kuchyňské linky a koupelnový nábytek.

Více informací o realizovaných projektech, včetně reálných fotografií, naleznete v sekci "Události a galerie".